SLEDUJ NÁS

Kbas – značka, kterou nesmíš přehlédnout

16. června 2016 Barbora Blog

Jak si vybrat mezi hromadou kabelek, které nabízí trh, tu správnou? Inspirujte se značkou Kbas, která ctí přírodu, módní diktát i vaši peněženku.

Hand made kabelky

Kbas je značka, která pochází z horkého Španělska a zároveň je to rodinná firma. To znamená, že žádnou pásovou a neoriginální výrobu nečekejte. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Chytáte se za hlavu, jak je možné, že jste o ní doposud neslyšeli? Také se divíme, vždyť značka Kbas se začala pohybovat ve světě módy a doplňků již v roce 1969. Tehdy představila vlastní výrobu vkusných palmových košů a tašek z přírodních vláken, které se extrémně hodí na léto!

Přírodní materiály tvoří kabelky Kbas
Kabelky Kbas jsou z ručně dělaných přírodních materiálů.

Ekologické a moderní

Uplynulo více než čtyřicet let a značka Kbas se stala v tomto odvětví machr! Adaptovali se na nové trendy v materiálech, v barvách a ve tvarech a vytvořili svůj vlastní katalog šatů, klobouků a opasků. Všechny produkty jsou vzdušné, barevné a perfektně se hodí ke kabelkám Kbas na pláž či k vodě. Nevíte si představit vyplétaná košíky, kabelky a tašky z přírodních materiálů a z rafie? Klikněte na internetový obchod značky Kbas a přesvědčte se na vlastní oči, jak dokáže kráčet perfekcionismus lidské práce, dokonalost přírody a stylovost ruku v ruce.

Elegantní a moderní
Značka Kbas vytvořila kromě kabelek i svůj vlastní katalog šatů, klobouků a opasků, které k sobě na pláži výborně ladí.

Potěší několik generací

Značka Kbas je skutečně nadčasová. Zakoupen batoh můžete nosit i o rok a stále bude vypadat nesmírně trendy a žensky. Značka Kbas myslí na planetu, myslí na lidi ve Španělsku, kterým dává práci a myslí i na všechny parádnice. :-)

Prohlédněte si video z focení Kbas kolekce:

Tak co, která učarovala vám?

Kbas logo
Kbas je více než jen značka…

Kbas – značka, kterou nesmíš přehlédnout

od Barbora čas na čítanie: 2 min
0