SLEDUJ NÁS

Letní kolekce kabelek, kterou musíš mít!

1. červnaec 2016 Barbora Blog

V létě jsme více uvolnění, odvázaní a svobodní. To se podepisuje i na oblečení, které volíme a k němu potřebujeme i dokonalou kabelku. Sáhněte po Kbas kabelkách z letní kolekce!

Šťavnatá letní kolekce Kbas 2016

Léto jsme už společně odstartovali, a to znamená, že ručička teploměru začala ukazovat pořádně vysoká čísla. Nosíme žabky či baleríny veselých barev, sukýnky s mnoha třásněmi, tílka sytých neonových barev, ale i šaty z bláznivých vzorů. Vše je odvázané, nebojíme se kombinovat i více než tři barvy a na hlavu si s hrdostí nasadíme barevný klobouk. K tomuto kompletnímu outfitu potřebujeme i kabelku, která bude pro léto absolutně vhodnou a přesně taková je letní kolekce značky Kbas pro rok 2016.

 Letní kolekce Kbas
Letní kolekce Kbas 2016 je pořádně šťavnatá.

Syté barvy, které vám zlepší náladu

Španělská značka Kbas si pro vás během léta připravila kabelky různých tvarů, střihů, ale zejména barev. Veselé barvy zlepší náladu nejen vám, ale i všem kolemjdoucím. Velké letní koše, do kterých se vám vejdou všechny potřebné věci na pláž, nemusí být jen fádní. Se značkou Kbas vás čekají proužkované i hravé košíky.

 

Velký letní koš
Hravé léto i na kabelkách!

Elegance neznamená nudu!

Léto se podepsalo i na elegantních kabelkách. I vy zbožňujete ty chvíle, kdy se vyberete na letní terasu s kamarádkou na chlazený míchaný drink? Právě na takové situace si připravila značka Kbas různé extravagantní kousky potažené hadí kůží a jinými zvířecími motivy, díky kterým budete zaručeně nepřehlédnutelná.

Veselá elegance
Elegantní kabelky mohou být plné života také!

Crossbody

Potřebujete si jen tak někam odběhnout, přehodit kabelku přes rameno s klíči, s rtěnkou, s peněženkou a s mobilem, ale očekáváte, že kabelka bude zároveň i stylová? Značka Kbas myslela i na to! Nechte se inspirovat.

 Crossbody kabelka
Kabelka přes rameno ze syntetické rafie.

Letní kolekce kabelek, kterou musíš mít!

od Barbora čas na čítanie: 2 min
0