SLEDUJ NÁS

Kabelky Kbas nejsou jen sezónní záležitost

8. srpna 2016 Barbora Blog

Skloubit kvalitní kabelku, která bude trendy a zároveň nevyjde z módy ani o pět let, se zdá nemožné. Pro Kbas kabelky je to hračka.

Sympatické na společnosti Kbas není jen to, že funguje jako rodinná firma, ale i to, že si dává záležet na přírodních materiálech, které nezanechávají negativní stopu na našem životním prostředí. Ještě sympatičtější je však to, že se specializuje na spokojené zákaznice a vyrábí kabelky pro ženy.

kbas-kosik-pri-mori
Hodí se na večerní procházky do města i na pláž.

Žena, pro kterou jsou designované, se mění každý den. Je výrazná, jedinečná a veselá. Je to žena, která se zajímá o trendy, o módu a o značky. Pokud jste se v tomto popisu našli, jsme přesvědčeni, že vám vlastní jazyk a osobnost Kbas kabelek učarují. Letní kolekce pro rok 2016 je svěží a dynamická, ale ukrývá v sobě i obrovskou dávku nadčasovosti, která vám zaručuje, že si je můžete bez obav přehodit přes rameno i o pár let a nebudete se cítit out.

kbas-taska-pri-mori
Letní kolekce pro rok 2016 je svěží a dynamická.

Dnes se stala rychlost životním stylem. Rychle nakupujeme a rychle vyhazujeme. No produkty této španělské značky chtějí více. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů v kombinaci s nadčasovými motivy, aby nebyly jen sezónní záležitostí. Chtějí jít s vámi všude. Chtějí s vámi růst.

fotenie-kabeliek-kbas
Jsou moderní a zároveň nadčasové.

Společnost Kbas působí na trhu již více než 47 let. Pokud by neměla spokojené zákaznice, nikdy by to nebylo možné a toto jsou faktory, které vytvářejí z kabelek Kbas silné jméno a lídra na trhu. Dejte šanci této ověřené značce a nebudete litovat. Proč? Protože Kbas je skutečným odrazem dnešní ženy.

moderna-zena-nosi-kbas
Moderní žena nosí značku Kbas.

Kabelky Kbas nejsou jen sezónní záležitost

od Barbora čas na čítanie: 2 min
0