SLEDUJ NÁS

Jaké bylo léto s kabelkami Kbas?

7. září 2016 Barbora Blog

Máme podzim, prší, fouká a ochladilo se. Léto je nenávratně pryč. Přenesme se spolu ještě alespoň na pár chvil do horkých dnů a povzpomínejte si na to, jaké bylo vaše léto s kabelkami Kbas.

Barevnost vítězí

V létě nosíme přirozeně svěží barvy. Takové, které jsou syté, zářivé a pestré. Konečně se nespoutáváme pravidly, které určují, kolik barev je možné kombinovat a které k sobě ladí nejlépe. Právě to oceňuje na kabelkách Kbas Lenka. „Přes léto jsem střídala jednu Kbas kabelku za druhou. Neměla jsem problém, vybrat si vhodnou, protože všechny Kbas kabelky jsou barevné, stylové, ale zároveň univerzální, takže jsem si je mohla vzít i na pláž, ale i večer do města. Léto s těmito kabelkovými úlovky bylo úžasné!“

lenka-kabelka
Lenka si léto vychutnávala s barevnými Kbas kabelkami.
lenka-s-modrou-kabelkou
Barevné a cenově dostupné kabelky Kbas.

Univerzálnost potěší

Barevné hledisko je jedno kritérium. No Kbas kabelky jsou univerzální a jejich velikost vám dovolovala, užít si léto se všemi věcičkami, které jste potřebovali nosit všude se sebou. To ulahodilo Erice. „Zbožňuji velké a prostorné kabelky. Přes léto nosím se sebou všude dvojlitrovku s vodou a fakt jsem neměla problém si vybrat z Kbas kabelek nějaké větší. Dovolené byly i díky nim velmi zdařilé. :-)“

kbas-kabelky
Své oblíbené kabelky jste brali se sebou i na dovolené.
erika-s-kabelkou
Díky velikosti Kbas kabelek vám nic na cestách nechybělo.

Slovenské léto

Kamarádky Ivanka a Lea jsou studentky, a zejména proto se jim tento rok k moři nepodařilo jít. Nasávaly plnými doušky naše slovenské léto. Často pršelo, a tak ocenili, že mnohé Kbas kabelky jsou nepromokavé. „Chodili jsme na koupaliště, k jezerům a i do přírody. Kbas je ověřená značka a našli jsme si tašky, které byly vhodné pro větší výlety, takže se nám do nich vešla i svačina či deštník. Ale i malé, do kterých jsme šoupli jen klíče, mobil a chodili si vyčistit hlavu,“ dodávají.

ivana-s-kabelkou
S Kbas kabelkami můžete být elegantní i v přírodě.
lea-s-kabelkou
Takto vypadalo slovenské léto se španělskými kabelkami.

Velmi se těšíme, že jste si vychutnali léto i díky kvalitním kabelkám Kbas a nezoufejte… Kbas sezóna pro podzim/zimu 2016/2017 je již za rohem.

Jaké bylo léto s kabelkami Kbas?

od Barbora čas na čítanie: 2 min
0