SLEDUJ NÁS

Vykročte do práce se stylovými kabelkami

20. září 2017 Kbas Blog

Chcete se v práci cítit pohodlně a zároveň vypadat stylově? Bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte v kanceláři nařízený dress code, dávku svého osobitého vkusu si můžete ponechat vždy. Připravili jsme pro vás tipy na nadčasové elegantní kabelky, které se budou hodit k vašim oblíbeným pracovním outfitům.

Jelikož během každodenního shonu nezůstává mnoho času na kombinování různobarevných kabelek k oblečení, vyplatí se mít doma v šatníku aspoň dva nadčasové kousky v univerzálních barvách, jakými jsou černá, béžová či hnědá. Podívejte se na naše tipy.

Černá kabelka Kbas

inspiracia-back-to-office-sukna

Ať už preferujete do kanceláře sukně nebo kalhoty, černá kabelka se vám bude hodit za každých okolností. Vsaďte ale na jedinečný design. S originální černou kabelkou Kbas můžete vyrazit na pracovní setkání, přičemž budete vypadat stylově a zároveň profesionálně.

Béžová kabelka Kbas

inspiracia-bezova-kabelka

Béžová je skvělou neutrální barvou, která se vám bude hodit téměř ke všemu. Díky béžové kabelce si můžete dovolit zvolit barevnější kousky a doplňky. Béžová kabelka Kbas z eko kůže je dostatečně velká a zároveň elegantní. Můžete ji nosit v ruce i na rameni.

Hnědá kabelka Kbas

inspiracia-office-kbas

Další barvou ve vaší univerzální sbírce kabelek do práce může být hnědá. Kabelku Kbas zdobí minimalistické cvočky a má jednoduchý střih. Opět ji velmi snadno sladíte téměř se vším. Stačí si ji jen přehodit přes rameno a vyrazit do kanceláře.

Španělská značka Kbas vyrábí stylové a kvalitní dámské kabelky už od roku 1969, takže má dlouholetou tradici v jejich precizní výrobě. Vždy dbá na to, aby kabelky splňovaly aktuální módní trendy. Podívejte se na nabídku elegantních kabelek Kbas.

 

Vykročte do práce se stylovými kabelkami

od Kbas čas na čítanie: 1 min
0