SLEDUJ NÁS

Milujete vzory? Zamilujte si i tyto kabelky

27. února 2018 osadmin Blog

Máte raději jednoduché outfity a výraznější kabelky nebo naopak? Pokud říkáte ano na první možnost, pokračujte ve čtení. Pokud jste spíše za jednodušší kabelky, i tak čtěte. Naše skvělé inspirace možná změní váš pohled na módu.

Vzory buď milujete, nebo ne. To však neznamená, že svůj pohled nemůžete trošku změnit. Začněte zlehka – malou kabelkou nebo vzorovaným detailem. Staňte se jednou z těch žen, které obdivujete právě kvůli jejich stylu oblékání.

Černá kabelka s leopardím detailem

inspiracia-blog-cz

Leopardí vzory se v módě drží již několik sezón a jinak tomu nebude ani letos. Ideální kombinací je spojit tyto vzory na kabelce a botách, kde až tak velmi nekřičí. Černý outfit s velkým kloboukem, hnědý šál a leopardí doplňky vám dodají francouzský šmrnc a eleganci a v takové kombinaci vůbec nepůsobí nevkusně.

Crossbody kabelka s imitací hadí kůže

inspiracia-blog-cz-4

Hadí vzor lépe vypadá na malé kabelce, na velké by mohl působit trochu vyzývavě a staromódně. Spojte v jednom outfitu sportovní i elegantní styl a vytvořte ležérní outfit vhodný na téměř každou příležitost. Úzké džíny, jednoduché tričko, elegantní bunda a boty budou s crossbody kabelkou s hadím vzorem ladit zcela dokonale.

Kabelka přes rameno s aztéckým vzorem

inspiracia-blog-cz-3

Máte spíše sportovního ducha s nádechem hippies? Kabelka z aztéckým vzorem je jako stvořená na letní festivaly, ale na ty si ještě chvíli budete muset počkat. Tato malá crossbody kabelka však rozzáří i zimní outfit a nejlépe si rozumí s džínami, jednoduchým tričkem a teniskami či sportovními kozačkami.

Barevná kabelka s hadím vzorem

inspiracia-blog-cz-2

Máte raději hravé barvy, které okamžitě padnou lidem do oka? Sáhněte po hadím vzoru, ale po jeho barevné verzi. Pro někoho bude možná jednodušší zkombinovat tuto kabelku s jednou z barev potisku, nebo budete mít jasno v tom, že si k ní obléknete jednobarevný outfit. Nebojte se barev a vzorů, neuštipnou vás jako had.

Nemějte strach ze vzorů, i když jste je někdy neměli příliš v lásce. Vzorované kabelky jsou stylové a stále více žen si je zamilovává. Vykročte ze své zóny komfortu a oblečte si to, co obdivujete na jiných. A kdoví, možná se i vy stanete módní ikonou.

Milujete vzory? Zamilujte si i tyto kabelky

od osadmin čas na čítanie: 2 min
0