SLEDUJ NÁS

Co přinesl New York Fashion Week?

27. února 2018 osadmin Blog

Týden módy v New Yorku už zavřel své brány, no to, co ukázal, v nás bude rezonovat ještě velmi dlouho. Nejžhavější módní trendy přímo z přehlídkových mol sledovali hvězdy světového formátu, ale i novináři a fotografové, díky kterým se můžeme i my přesunout přímo do centra dění.

Módní návrháři se i letos pořádně vyřádili a opět nám přinesly nejšokujúcejší outfity a módní trendy, které budou následující sezóny vládnout módnímu světu. Své si mezi nimi najde vrstvení, transparentnost, káro, výrazné barvy, satén, ale také romantické prvky na čemkoliv. Který z těchto kousků nebude chybět ve vašem šatníku?

Káro stále vede

Káro stále vede

Návrhářské duo Zadig & Voltaire vsadilo na tmavé barvy a mnohé z jejich kousků zdobily právě kostky. Nebyly však jediní. Káro se objevilo na NYFW v různých barvách, velikostech a v kombinaci s různými jinými vzory. Nejčastěji však vyhrála nesmrtelná šedá spolu s červenou, černou a bílou. A je úplně jedno, zda se rozhodnete pro kalhotový kostým, sukni nebo kabát.

Na romantické vlně

Na romantické vlně

Australská značka Zimmerman potěší všechny ženy, které jsou romantické nejen duší, ale i oblečením. Tento rok se návrháři drželi neutrálních barev s nádechem pastelu a nechyběla ani růžová. Překvapily však materiály, na těch se pořádně vyřádili. Důraz klade značka Zimmerman zejména na ramena, které jednotlivé kousky buď odhalují nebo zvýrazňují vycpávkami. Jednotný střih mezi návrhy nenajdete, ale spolehnout se můžete na to, že romantický nádech nechybí ani jednomu.

Svůdné materiály

Svůdné materiály

Japonský návrhář Tadashi Shoji navrhuje krásné společenské šaty na všechny příležitosti, ze kterých si vybere každá žena. Kromě velkolepých svatebních šatů na molu předvedl i tyto svůdné večerní šaty, v nichž spojil všechno vášnivé – samet, krajku a červenou barvu. Nemluvě o tom, že tyto šaty i navzdory délce mnoho zahalují, čímž dávají mužům dostatek prostoru na vlastní představivost. Tadashi Shoji jednoduše ví, co ženě sluší.

Vzory si rozumějí

Vzory si rozumějí

Kaia Gerber, mladičká dcera modelky Cindy Crawford, každého okouzlila a své o tom ví i americká návrhářka Anna Sui. Kaia zazářila na molu v outfitu plném vzorů, ve kterém se snoubí s oblíbenou hořčicovou. Všichni návrháři v nadcházející sezóně hlásají totéž – kombinujte vzory a nebojte se toho. My dodáváme, že při tom vůbec nemusíte mít 16 let.

Módní trendy se rok co rok opakují, ale návrháři nás i tak nepřestávají překvapovat. Každá módní přehlídka je zároveň obrovskou show a představením, z níž vzejdou dokonalé outfity plné inspirací. Tak se nechte inspirovat i vy.

Co přinesl New York Fashion Week?

od osadmin čas na čítanie: 2 min
0